دانلود Autodesk Civil 3D 2022 مطلب ویژه

16 ارديبهشت, 1400 4 نظر

نرم افزار قدرتمند در زمینه مهندسی نقشه برداری و عمران که متخصصان می توانند پروژه‌ های خود را قبل از ساخت، به طور کامل تجزیه و تحلیل کنند و گزینه‌های متعددی را مدل کنند و آن را به نمایش بگذارند. نقشه برداران این توانایی را دارید که انواع داده های نقشه برداری را از فایل های Field Book با فرمت های مختلف فایل ASCII به Civil 3D وارد کنید.

AutoCAD Civil 3D یک نرم افزار پویا است که مدل سازی وضعیت موجود زمین، طراحی جاده ها و زهکشی را انجام داده و قابلیت خروجی گرفتن از کریدور جهت پیاده سازی را داراست. شما می توانید از Civil 3D در رابطه با InfraWorks و Revit استفاده کنید. گردش کاری که از Civil 3D و Revit با هم استفاده می کند سطح جدیدی از همکاری، که هماهنگی را بهبود می بخشد. پس از اتمام کار مقدماتی در InfraWorks، می توانید کارهای خود را به Civil 3D وارد کنید تا کارهای طراحی دقیق مورد نیاز را تکمیل کنید. نقشه برداران با این برنامه مب توانند حجم عملیات خاکی یا دپو را به روش مثلث بندی یا از طریق سکشن و مقطع عرضی محاسبه نمایند و مستندات آن را به کارفرما ارائه دهند.

- قابلیت های جدید Civil 3D

- تقویت توابع الاینمنت های متصل تا هندسه پیچیده رمپ و لوپ ها را بهتر کنترل کند.
- بهبود شبکه فشار
- داده های رستر وارد شده از ArcGIS اکنون می توانند از ArcGIS رفرش شوند.
- با ارسال اطلاعاتی درباره رشته و موقعیت شغلی خود، یک پروفایل کاربر ایجاد کنید.

این سیستم پشتیبانی از مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM) را فراهم می‌کند و کاربران را قادر می‌سازد تا عملکرد زیر ساخت‌ها را تحلیل کرده و سناریوهای مختلف را آزمایش کنند تا بتوانند سریعتر در وضعیت‌های پیش‌بینی‌ نشده واکنش نشان دهند.
 

- راهنمای نصب: پس از دانلود هر دو فایل زیر، فقط فایل exe را اجرا کنید، مسیر دلخواه را مشخض کنید تا از حالت فشرده خارج شود (هر دو فایل به یکدیگر متصل هستند و بطور خودکار هر دو در فولدر انتخابی از حالت فشرده خارج می شوند). سپس در همان مسیر، فایل iso و سپس فایل Setup.exe را اجرا بفرمایید و مراحل نصب را تا اتمام آن دنبال کنید. این نسخه کاملا کرک شده است و نیازی به اجرای کرک ندارد.

 

دانلود Autodesk Civil 3D 2022 x64

Download | دانلود
Civil 3D 2022 - Part 1 1.56 GB
Civil 3D 2022 - Part 2 1.5 GB

Password: geodetica.ir

نظرات (4)

این نظر توسط مدیر کوچک شده

سلام
من فایل exe رو راه اندازی کردم به 20 درصد نرسید یه پیام ارور داد و دیگه جلو نرفت

این نظر توسط مدیر کوچک شده

مجددا تلاش کنید اگر ایراد داشت اعلام بفرمایید

این نظر توسط مدیر کوچک شده

من دو قسمت را دانلود کردم پسوند فایل دوم .e01هس باید چیکار کنم؟

این نظر توسط مدیر کوچک شده

طبق راهنمای نصب که در بالا نوشته شده فقط فایل exe را اجرا کنید تا از حالت قشرده خارج شود، وارد پوشه ساخته شده شوید و فایل Setup.exe را اجرا بفرمایید

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید