دانلود نرم افزار Bentley ContextCapture Center 14 v4.4.14.60 مطلب ویژه

20 بهمن, 1398 0

با نرم افزار پردازش ContextCapture، می توانید با استفاده از عکس های معمولی، مدل های سه بعدی از چالش برانگیزترین شرایط موجود را برای استفاده در هر پروژه زیرساختی تولید کنید. برای دقت بیشتر می توانید ابرهای نقطه ای را اضافه کنید که منجر به جزئیات بیشتر، لبه های تیز و دقت هندسی می شود. شما می توانید به سرعت سطوح واقعی سه بعدی با دقت بالا ایجاد کرده و از آنها استفاده کنید تا دنیای واقعی دقیقی برای تصمیم گیری های عملیاتی، طراحی و ساخت و ساز برای استفاده در طول چرخه عمر پروژه ها فراهم شود.

ContextCapture به شما امکان می دهد مطمئن و سریع مدل های سه بعدی را در هر مقیاس از اشیاء چند سانتی متری تا کل شهرها را تولید کنید. تنها محدودیت در دقت مدل سه بعدی (3D) حاصل، وضوح داده های ورودی است.


مقرون به صرفه، مدل های سه بعدی دقیق

شما می توانید بدون صرف وقت و منابع زیاد در دستگاههای تخصصی و آموزش های مرتبط، سریعتر سطوح و شبکه های واقعیت را ایجاد کنید، زیرا دوربین های معمولی همان چیزی است که لازم دارید.


اطمینان از مدل سازی هر پروژه مقیاس

به دلیل استفاده از محاسبات عمومی ContextCapture از واحدهای پردازش گرافیکی (GPGPU) و همچنین محاسبات چند هسته ای، می توانید به طور مرتب و قابل اطمینان مدلهای بسیار دقیقی را سریعتر از قبل تحویل بگیرید. ContextCapture می تواند در هر کامپیوتر حدود 20 گیگا پیکسل در روز پردازش کند.

ادغام مدل ها در هر محیط های کاری دیگر

شما می توانید این مدل های سه بعدی با بافت عکسی را در MicroStation و سایر برنامه های بنتلی، و همینطور در برنامه های مبنتی بر CAD یا GIS در دستگاه های رومیزی و موبایل فراخوانی نموده و به اشتراک بگذارید.

 ContextCapture دارای سه ماژول اصلی، موتور و ویرایشگر اصلی است. ماژول اصلی یک رابط کاربر گرافیکی را فراهم می کند که به شما امکان می دهد داده های ورودی، تنظیمات پردازش، ارسال کارهای پردازش، نظارت بر پیشرفت و تجسم نتایج را تعریف کنید. ماژول موتور در پس زمینه، بدون تعامل کاربر بر روی رایانه اجرا می شود و الگوریتم های محاسباتی فشرده را انجام می دهد. این الگوی استاد-کارگر اجازه می دهد تا ContextCapture از محاسبات شبکه پشتیبانی کند و به طور چشمگیری با پردازش چندین موتور ContextCapture بر روی چندین رایانه و کار بر روی صف اشتغال اشتراکی، زمان پردازش را بطور چشمگیری کاهش می دهد. ContextCapture Editor یک ماژول CAD سه بعدی برای ویرایش و تجزیه و تحلیل داده های واقعی است و شامل ContextCapture و ContextCapture Center است.

هنگام ایجاد مدل های بسیار بزرگ، از ContextCapture Center با مزیت قدرت محاسباتی بیشتر استفاده کنید. با استفاده از چندین موتور بر روی چندین رایانه و پیوستن آنها به یک صف کار واحد، امکان استفاده از محاسبات شبکه با سرعت پردازش چشمگیر فراهم می شود. اگر پروژه هایی بزرگتر از 300 گیگا پیکسل تصویر دارید، از ContextCapture Center برای مدیریت یکپارچه ترابایت تصاویر ورودی استفاده کنید.

شما می توانید با استفاده از جدیدترین سیستم های محاسباتی برای واحد پردازش دسکتاپ و خوشه ای، محصولاتی را شامل اعمال محاسبات GPU، محاسبات چند هسته ای، تنظیم بلوک پیشرفته بسته نرم افزاری، مکانیزم های موزاییک عکسی، صف کاری و مونیتورینگ، محاسبات شبکه و مدیریت پروژه های فوق العاده بزرگ تولید کنید.

 

دانلود Bentley ContextCapture Center 14:

Download | دانلود
دانلود Bentley ContextCapture Center 14 838.24 MB

Password: geodetica.ir

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید