دانلود برنامه Lat Long تبدیل UTM به طول و عرض جغرافیایی و برعکس

26 دی, 1399 0

برنامه ای برای تبدیل مختصات کارتزین UTM در بیضوی های مختلف از جمله WGS84 به مختصات جغرافیایی (طول و عرض جغرافیایی) و بالعکس بصورت نقاط تکی و نقاط گروهی که بسیار کاربرد دارد.

 - تبدیل UTM به طول و عرض جغرافیایی

برنامه را باز کنید و UTM Tab را انتخاب کنید، Map Datum را انتخاب کنید، شماره منطقه را مشخص کنید، اگر می خواهید به نقشه شماره Datum مراجعه کنید، روی دکمه "..." کلیک کنید، نیمکره را انتخاب کنید، مقادیر Easting و Northing را وارد کنید، برای دریافت Latitude و Longitude نقطه داده شده بر روی Convert کلیک کنید. همیشه بهتر است که طول جغرافیایی را با دقت بیشتری تبدیل کنید.

utm lat lang

تبدیل طول جغرافیایی به UTM

مربوطه برگه "Lat / Long" را انتخاب کنید، Map Datum را انتخاب کنید، طول و عرض جغرافیایی را مشخص کنید، برای دریافت مختصات UTM مربوطه بر روی Convert کلیک کنید.

 به صورت انبوه از یک سیستم مختصات به یک سیستم مختصات دیگر تبدیل کنید
برگه "Bulk" را انتخاب کنیدT برگه "UTM" را انتخاب کنید، با کلیک بر روی Open الگو و برنامه یک صفحه اکسل را باز می کند، مختصات UTM را به صورت انبوه (چندگانه / بسیاری) با جزئیات نیمکره و منطقه وارد کنید، پرونده را ذخیره کنید، پس از کلیک بر روی دکمه "..." ، با قرار دادن فایل، فایل اکسل را انتخاب کنید، Map Datum را انتخاب کنید، روی Convert کلیک کنید، این نرم افزار داده های انبوه را یکباره پردازش می کند و طول و عرض جغرافیایی حاصل را در صفحه اکسل ارائه می دهد.

wgs84

 

دانلود برنامه تبدیل UTM به طول و عرض جغرافیایی و بر عکس Lat Lang:

Download | دانلود
دانلود 1.0 Lat Long 2.87 MB

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید