دانلود Pix4D Mapper Pro

07 خرداد, 1398 0

Pix4D رهبر صنعتی در نقشه برداری حرفه ای هواپیماهای بدون سرنشین (پهپاد) و راه حل های نرم افزاری فتوگرامتری است. دفتر اصلی آن واقع در سوئیس است با دفاتری در شانگهای، سان فرانسیسکو و برلین. Pix4Dmapper نرم افزار نسل جدید پردازش تصاویر هوایی است.

تصاویر گرفته شده توسط دست، پهپاد یا توسط هواپیما به طور خودکار به ارتو موزاییک های دو بعدی زمین مرجع، مدل های سه بعدی و ابر نقاط تبدیل می شوند. شما با Pix4 Dmapper می توانید از هر دوربین با هر لنز استفاده کنید و می توانید از هر زاویه ای عکس بگیرید.

Pix4Dmapper شامل یک ویرایشگر rayCloud است که به شما اجازه تجسم، زمین مرجع نمودن و بهبود کیفیت و دقت اطلاعات خود را می دهد. ویرایشگر موزاییک اجازه می دهد تا نقشه های پر زرق و برق تولید و کیفیت آن را به صورت خودکار مشخص کنید.
شاخص ماشین حساب به شما اجازه ایجاد و سفارشی کردن نقشه های شاخص با دقت رادیومتری می دهد. همچنین نقشه ها می توانند NDVI باشند.

قابلیت انتخاب انواع فرمت های پشتیبانی شده برای پروژه های خود شامل: ارتوموزائیک زمین مرجع، DSM، ابر نقاط DTM، مدل های CAD و اندکس نقشه. شما قادر به استفاده از خروجی خود در طیف گسترده ای از نرم افزارهای GIS، CAD و فتوگرامتری هستید.

تحلیلگر ابری
فناوری نوآورانه برای نقشه برداری زمینی. Analist Cloud راه حل جدید تحلیل گروهی برای نقشه برداری زمینی، برای بررسی های معماری، کشاورزی، دمانگاری، تبلیغات و سرگرمی است. این راه حل نرم افزاری شامل پهپاد + Analist Cloud +Pix4Dmapper است.

دانلود نرم افزار پردازش تصویر Pix4D Mapper Pro 4.4.12

Download | دانلود
Pix4D Mapper Pro 4.4.12 418 MB
Pix4D Mapper Pro 2.0.1 165 MB

Password: geodetica.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.